Duomenų apsaugos vadybininkas

Taikyti dabar

Tinka man Limited

Knutsford WA16 8RB

Biure, £40,000 per metus

Darbo pobūdis: Visą darbo dieną, nuolatinis

Apie kostiumus man

"Suits Me" yra etiška ir pažangių finansinių technologijų įmonė, įsikūrusi kaimo vietovėje netoli Knutsfordo, Češyro grafystėje. Esame apdovanojimus pelnęs alternatyvus bankininkystės sprendimas, kurio esmė - finansinė įtrauktis ir lygios galimybės.

"Suits Me" veikia B2B ir B2C sektoriuose Jungtinėje Karalystėje ir šiuo metu siekia plėstis Europoje.

Sąskaitų turėtojams siūlome alternatyvą tradicinėms banko sąskaitoms - bekontaktę "Mastercard" kortelę, daugybę funkcijų ir grynųjų pinigų grąžinimo atlygį. Įmonėms "Suits Me" siūlo mokėjimo sprendimą, kuriame yra vienintelis Jungtinėje Karalystėje specializuotas klientų portalas, leidžiantis įdarbintojams ir darbdaviams per kelias minutes atidaryti sąskaitas savo darbuotojams ir kandidatams.

Vaidmuo

"Suits Me" esame įsipareigoję užtikrinti, kad visi mūsų asmens duomenys būtų apsaugoti ir kad mūsų darbas atitiktų duomenų apsaugos teisės aktus. Ieškome duomenų apsaugos vadybininko, kuris padėtų tobulinti mūsų informacijos valdymą, reguliariai atlikti vidaus saugumo auditą ir būtų pagrindinis kontaktinis asmuo tarp "Suits Me" ir duomenų apsaugos institucijų. Idealus kandidatas turės puikių organizacinių, bendravimo ir valdymo įgūdžių, taip pat gebės vesti mokymus ir seminarus darbuotojams.

Atsakomybė

  • Būti pagrindiniu kontaktiniu asmeniu organizacijoje, į kurį darbuotojai, klientai ir reguliavimo institucijos kreipiasi duomenų apsaugos klausimais.
  • Užtikrinti, kad įmonės politika ir procedūros atitiktų teisės aktus ir praktikos kodeksus, įskaitant Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą ir Duomenų apsaugos įstatymą.
  • Įvertinti esamą duomenų apsaugos sistemą ir nustatyti tobulintinas sritis.
  • parengti mokymo planus ir konsultuoti darbuotojus duomenų apsaugos klausimais.
  • Skatinti duomenų apsaugos ir atitikties kultūrą visose organizacijos srityse.
  • tvarkyti visos bendrovės duomenų tvarkymo veiklos įrašus.

Reikalavimai

Trejų ar daugiau metų patirtis duomenų apsaugos atitikties užtikrinimo srityje, geriausia - finansinių paslaugų srityje.

Duomenų apsaugos teisės aktų ir praktikos ekspertizė, įskaitant išsamų BDAR ir Duomenų apsaugos įstatymo supratimą

Puikūs bendravimo žodžiu ir raštu įgūdžiai, didelis dėmesys detalėms

Norėdami gauti daugiau informacijos, rašykite el. paštu jtully@suitsmecard.com.