A jeni një azilkërkues në kërkim të një llogarie bankare?

Më pëlqen të ofroj diçka ndryshe.

Një llogari personale me të gjitha karakteristikat që ju nevojiten për të menaxhuar paratë tuaja.

✅ Hapni një llogari për disa minuta
✅ Vetëm një ARC Card dhe selfie të nevojshme*
✅ Pagesat brenda dhe jashtë
✅ Shpërblimet si standard

*subjekt i AML-së dhe kërkesave rregullatore

Hap llogarinë tënde sot
Aktivizoni llogaritë tuaja të kartës Suits Me
Aktivizoni llogaritë tuaja të kartës Suits Me

Më pëlqen të ofroj diçka ndryshe.

Një llogari personale me të gjitha karakteristikat që ju nevojiten për të menaxhuar paratë tuaja.

✅ Hapni një llogari për disa minuta
✅ Vetëm një ARC Card dhe selfie të nevojshme*
✅ Pagesat brenda dhe jashtë
✅ Shpërblimet si standard

*subjekt i AML-së dhe kërkesave rregullatore

Hap llogarinë tënde sot

Bashkohuni me mijëra njerëz si ju, të cilët dëshironin një llogari lehtësisht, shpejt dhe të gjithë online

Ata zgjodhën Suits Me, duke ofruar llogari personale për t'ju përshtatur.

Llogaritë bankare për azilkërkuesit në Mbretërinë e Bashkuar janë të vështira për t'u marrë me shumë banka. Të kesh një llogari bankare cilado qoftë situata apo statusi yt është një e drejtë themelore e njeriut.

Hap llogarinë tënde
Azil-kërkuesit hapin një llogari eMoney

Ne e kuptojmë se të jesh i ri në MB mund të jetë e vështirë

Më përshtatet mua punon me një numër bamirësish për të mbështetur azil-kërkuesit në nevojë. Ne e kuptojmë se, për azilkërkuesit në Mbretërinë e Bashkuar, ndërtimi i një themeli të qëndrueshëm është thelbësor ndërsa nisni udhëtimin tuaj drejt një jete më të mirë. Dhe një hap kyç për t'u vendosur është hapja e një llogarie për paratë tuaja.

Hapja e një llogarie bankare si azilkërkues mund të jetë e vështirë megjithatë. Shumë banka kërkojnë dokumentacionin që mund të mos keni dhe presin që ju të vizitoni një degë. Këtu Suits Me mund të ndihmojë, me një llogari online, në minuta, dhe informacion në gjuhën tuaj të zgjedhur.

Hap llogarinë tënde

Pse të zgjedhësh Suits Me?

Ne ofrojmë një llogari që funksionon për ju.

Ne nuk kërkojmë 3 muaj prova të verifikuara të adresës*, ne nuk kryejmë kontrolle krediti, gjithçka që ju duhet është karta juaj ARC dhe një selfie për të aplikuar për një llogari.

Shërbimi ynë ndaj klientit është fitues i çmimit. Ne nuk përdorim chatbots, ne flasim gjuhën tuaj dhe ne përdorim njerëz të vërtetë që kuptojnë nevojat tuaja.

Të gjitha llogaritë tona mund të hapen online, në disa minuta.  Duke ju kursyer kohë, kostot e transportit dhe duke e bërë sa më të lehtë që të jetë e mundur të keni akses në një llogari për të menaxhuar paratë tuaja.

*subjekt i AML-së dhe kërkesave rregullatore

Hap llogarinë tënde

Bashkohu me mijëra njerëz që ndryshojnë jetën e tyre

Logo e pilotit të besimit
Logo e njerëzve të parave të mençura
Logoja e aplikacionit Apple
Logoja e aplikativit Google Play

Historia e Neshës

Historia e Edit

Historia e Pjetrit

Çmime

British Bank AwardsBest Current Account Provider 2022 Finalist

British Bank Awards
Finalisti më i mirë i llogarisë rrjedhëse 2022

SME News Shërbimi bankar më inovativ 2023

SME News
Shërbimi bankar më inovativ 2023

British Bank AwardsBest Newcomer 2020 Highly Praiseed

British Bank Awards
I sapoardhuri më i mirë 2020 lavdërohet shumë

Zgjidh llogarinë e duhur për ty

Më përshtatet karta thelbësore

Thelbësore
Më e mira për përdorim të rastit
Paguaj si të shkosh /muaj
  • E domosdoshme është pagesa jonë ndërsa shkon me kartë. Një llogari e çastit për t'ju dhënë fleksibilitet dhe kontroll kur keni nevojë për një llogari të veçantë. Klientët tanë që kanë nevojë për një llogari me të gjitha përfitimet dhe zbritjet e partnerit për t'u përdorur tani dhe përsëri dhe jo si një llogari kryesore zgjedhin Essential.

Më përshtatet premium kartë

Premium
Më e mira për përdorim bazë
£4.97 /muaj
  • Karta jonë e përditshme është e mbushur me ekstra. Kjo llogari do t'ju lejojë të bëni gjithçka që ju duhet për të menaxhuar paratë tuaja, ndërsa do t'ju japë cashback dhe zbritje. Klientët që kanë nevojë për një llogari kryesore bazë dhe funksionale për pagat dhe përfitimet zgjedhin Premium.

Më përshtatet Premium Card Plus

Premium Plus
Më i miri për llogarinë kryesore
£9.97 /muaj
  • Llogaria jonë Premium Plus është e ngarkuar me vlerë plus. Ju merrni shërbimin tonë VIP queue jump. Kjo llogari është e preferuar me klientët tanë me paketën e saj përfshirëse. Kjo llogari është e madhe për ata që duan një alternativë ndaj një llogarie bankare të rrugës së lartë.

Pse të hapësh një llogari me Suits Me?

Hapni një llogari në minuta online

Asnjë udhëtim në një degë apo qendër. Hapni një llogari online, në disa minuta, në gjuhën tuaj.
Të sigurt dhe të sigurt

Siguria e llogarisë suaj, paratë dhe të dhënat personale janë përparësia jonë më e lartë. Me teknologjinë e përparuar, ne sigurojmë që identiteti, fondet dhe informacionet tuaja personale të ruhen në çdo kohë.
Azilkërkuesit mirëpresin
 
Pa asnjë kontroll krediti, statusi juaj nuk ndikon në miratimin tonë për të hapur llogarinë tuaj.
Dërgo pagesat

Merrni dhe dërgoni para në Mbretërinë e Bashkuar dhe jashtë vendit lehtësisht. Pagesat tona më të shpejta janë seriozisht të shpejta dhe të gjitha mund të bëhen vetë të shërbyera nëpërmjet aplikacionit tonë.
Zbritje ekskluzive me markat më të mira

Hyni në zbritjet tona ekskluzive të klientëve me markat më të mira kur keni një llogari me Suits Me. Ne kemi partnerë të ndryshëm çdo javë që ju të gëzoni para të mëdha jashtë marrëveshjeve. Partnerët tanë të zbritjes përfshijnë Just Eat, Lebara, FastPass, Lotto Social, Fiit dhe shumë të tjerë.
Kthim i pakufizuar parash

Kurseni para kur përdorni kartën tuaj Suits Me në dyqanet tona partnere të shitjes me pakicë ose kur bëni pazar online. Ju do të merrni cashback përsëri në llogarinë tuaj Suits Me. Disa nga partnerët tanë të parave të gatshme përfshijnë Argos, Asda, B&Q, Goldsmiths, Halfords, Footlocker, New Look, Sainsbury's dhe më shumë.
Nuk ka bilance minimale

Nuk ka depozita minimale apo bilance të nevojshme për të përdorur një llogari Suits Me dhe për të gëzuar të gjitha përfitimet.
Urdhërat e qëndrimit dhe debitet e drejtpërdrejta

Ju mund të paguani Debitet Direkte dhe të vendosni Urdhrat e Përhershëm për qira ose fatura nga llogaria juaj
Ngritjet e parave të gatshme
 
Ju mund të shtoni cash top up në çdo dyqan PayPoint ose Postë.
Tërheqjet e ATM-ve
 
Ju mund të përdorni kartën tuaj për të tërhequr para në çdo makinë ATM në mbarë botën.
Lehtë për t'u përdorur Mobile App
 
Aplikacioni ynë mobil ju lejon të menaxhoni financat tuaja gjatë udhëtimit, me njoftime të çastit për shpenzimet dhe depozitat në llogarinë tuaj.
Pa pagesë kartë debiti pa kontakt
 
Dërguar nëpërmjet postës së klasit të parë, shumë nga klientët tanë e marrin këtë të nesërmen. Karta juaj e debitit pa kontakt ju lejon ta përdorni kudo që të shkoni. Vetëm kërko simbolin pa kontakt.
Transferimet ndërkombëtare
 
Me partnerin tonë të preferuar, Remitly, ju mund të bëni lehtësisht pagesa ndërkombëtare dhe të merrni transferta ndërkombëtare në llogarinë tuaj Suits Me.
Llogaria e pagave dhe përfitimeve
 
Jepini punëdhënësit ose ofruesit të përfitimeve kodin e llojit dhe numrin e llogarisë suaj për të transferuar fonde direkt në llogarinë tuaj Suits Me.
Kujdesi shumëgjuhësh ndaj klientit
 
Ekipi ynë shumëgjuhësh i kujdesit ndaj klientit siguron që ne mund të komunikojmë në një gjuhë reciproke. Kemi gjetur se kjo ka vënë shumë nga klientët tanë në lehtësi kur anglishtja nuk është gjuha e tyre e parë. Ne mbështesim klientët nga kombësitë e mëposhtme dhe shumë të tjerë: Irani, Iraku, Afganistani, Sudani, Namibiani dhe Siria

Si të hapni një llogari online?

Nëse nuk keni atë që bankat kanë nevojë për sa i përket identifikimit apo dokumentacionit, kjo mund të jetë e vështirë. 

Kjo është arsyeja pse Suits Me, të cilët nuk janë një bankë, janë këtu për të ofruar llogari të menjëhershme. Me të gjitha veçoritë që ju nevojiten për të menaxhuar paratë tuaja dhe për ata që nuk 'përshtaten' me normën.

Pranuesi: Nëse jeni mbi 18 vjeç dhe jetoni në Mbretërinë e Bashkuar, mund të aplikoni për një llogari Suits Me. Subjekt i kërkesave rregullatore të AML.

Shtyp butonin

1. Shtyp butonin

Plotësoni formularin

2. Plotësoni formularin

Shkarko aplikacionin

3. Shkarko aplikacionin

FAQ

Hapni llogarinë tuaj në disa minuta sot!