Llogaria personale që të përshtatet

Hapni llogarinë tuaj në disa minuta pa kontroll krediti dhe merrni një kartë debiti Mastercard® pa kontakt.

✅ Asnjë provë e verifikuar e adresës së nevojshme*
✅ Nuk nevojitet letërnjoftimi i fotografisë*
✅ Nuk ka kontrolle krediti

*subjekt i AML-së dhe kërkesave rregullatore

Hap llogarinë tënde
Më përshtatet llogarive rrjedhëse
Më përshtatet llogarive rrjedhëse

Hapni llogarinë tuaj në disa minuta pa kontroll krediti dhe merrni një kartë debiti Mastercard® pa kontakt.

✅ Asnjë provë e verifikuar e adresës së nevojshme*
✅ Nuk nevojitet letërnjoftimi i fotografisë*
✅ Nuk ka kontrolle krediti

*subjekt i AML-së dhe kërkesave rregullatore

Hap llogarinë tënde

Cilado qoftë situata jote, ne të kemi ty.

Ne e bëjmë të lehtë aplikimin dhe shpërblimin e klientëve tanë si standard. Bashkohuni me mijëra njerëz që donin një llogari për t'u përshtatur me ta.

Nuk ka ID bankare në dispozicion

Nuk ka letërnjoftim për fotografinë*

*subjekt i AML-së dhe kërkesave rregullatore

Asnjë provë e verifikuar e adresës*

*subjekt i AML-së dhe kërkesave rregullatore

E re në Mbretërinë e Bashkuar

Llogaria dytësore

Si cashback dhe zbritje

Llogaria personale e fituar me çmime

Green British bank awards logo me shkrimin teksti më i mirë i llogarive rrjedhëse finalist i vitit 2022 pranë saj.

Finaliste e British Bank Awards 2024

Çmimi Furnizuesi i Vitit 2019

SME News
Business Elite Awards 2023

BbA Winners 2021: Fokusi më i mirë i klientëve

Finalisti i British Bank Awards 2022

British Bank Awards
Shumë e lavdëruar

SME Business Elite Awards 2023

Çmimet më të mira të biznesit
Fitues 2021

Yjet e teknologjisë së talentit tiara lavdërohen shumë për vitin 2020

Yjet e teknologjisë së talentit tiara
Shumë e lavdëruar 2020

Çmimi Furnizuesi i Vitit 2019

Mbajtësit e llogarisë sonë na duan, të shohin se si më shkon për shtat

Historia e Neshës

Historia e Edit

Historia e Pjetrit

Ne kemi një llogari që do t'ju përshtatet

Më përshtatet karta thelbësore

Thelbësore
Më e mira për përdorim të rastit
Paguaj si të shkosh /muaj
  • E domosdoshme është pagesa jonë ndërsa shkon me kartë. Një llogari e çastit për t'ju dhënë fleksibilitet dhe kontroll kur keni nevojë për një llogari të veçantë. Klientët tanë që kanë nevojë për një llogari me të gjitha përfitimet dhe zbritjet e partnerit për t'u përdorur tani dhe përsëri dhe jo si një llogari kryesore zgjedhin Essential.

Më përshtatet premium kartë

Premium
Më e mira për përdorim bazë
£4.97 /muaj
  • Karta jonë e përditshme është e mbushur me ekstra. Kjo llogari do t'ju lejojë të bëni gjithçka që ju duhet për të menaxhuar paratë tuaja, ndërsa do t'ju japë cashback dhe zbritje. Klientët që kanë nevojë për një llogari kryesore bazë dhe funksionale për pagat dhe përfitimet zgjedhin Premium.

Më përshtatet Premium Card Plus

Premium Plus
Më i miri për llogarinë kryesore
£9.97 /muaj
  • Llogaria jonë Premium Plus është e ngarkuar me vlerë plus. Ju merrni shërbimin tonë VIP queue jump. Kjo llogari është e preferuar me klientët tanë me paketën e saj përfshirëse. Kjo llogari është e madhe për ata që duan një alternativë ndaj një llogarie bankare të rrugës së lartë.

Bashkohuni me mijëra njerëz që tashmë po ndryshojnë jetën e tyre

Hyrje e menjëhershme në një llogari në Mbretërinë e Bashkuar

Hapni një llogari për disa minuta.

Ne e bëjmë shumë të lehtë aplikimin. Llogaritë tona janë projektuar për t'ju përshtatur dhe kanë të gjitha karakteristikat që do t'ju duhen për të menaxhuar paratë tuaja.

Ajo i përshtatet klientëve tanë pasi ata janë të shpejtë për t'u hapur, të lehtë për t'u përdorur dhe kaq shumë shtesa si standard. Llogaritë tona mund t'ju ndihmojnë të buxhetoni dhe të menaxhoni paratë tuaja. Nuk ka depozita minimale, overdrafts apo tarifa të palejuara, dhe ju mund të fitoni para shtesë me partnerët tanë cashback dhe discount.

Hap llogarinë tënde
Më përshtatet llogarive të aksesit të menjëhershëm

Shërbim me buzëqeshje

Ne kemi një ekip multi-lingual të Kujdesit ndaj Klientit për t'ju ndihmuar me llogarinë tuaj nëse ndonjëherë keni nevojë për ndihmë.  Me menaxherin tuaj të dedikuar të llogarisë së klientit që kupton nevojat e llogarisë suaj dhe me kë mund të flisni ballë për ballë nëpërmjet shërbimit tonë virtual të thirrjeve video të ngjashme me degën.

Ne jemi në dispozicion 9h – 20:00 nga e hëna deri të premten në email dhe telefon.

Ne jemi këtu për t'u siguruar që ju mund të menaxhoni paratë tuaja, cilado qoftë mënyra juaj e jetesës.

Hap llogarinë tënde
Menaxher i dedikuar shumëgjuhësh i llogarisë së klientit

E lehtë për t'u përdorur app mobile

Është e lehtë të kontrolloni bilancin e llogarisë suaj, të shtoni Payees, të bëni pagesa më të shpejta dhe të merrni njoftime të menjëhershme mbi shpenzimet dhe depozitat në llogarinë tuaj. Ju gjithashtu mund të merrni PIN tuaj nëse e harroni atë dhe raportoni kartën tuaj të debitit si të humbur ose të vjedhur.

Aplikacioni ynë mobil i sigurt është mënyra perfekte për të menaxhuar financat tuaja gjatë udhëtimit, nga komoditeti i smartfonit tuaj.

Hap llogarinë tënde
E lehtë për t'u përdorur app mobile

Kartë debiti pa kontakt

Zgjidhni llojin e llogarisë Suits Me dhe do të merrni një dërgesë falas të kartës suaj të debitit Mastercard® pa kontakt me anë të postës së klasit të parë. Shumë nga klientët tanë e marrin këtë të nesërmen.

Karta juaj pa kontakt ju lejon ta përdorni kudo që të shkoni. Vetëm kërko simbolin pa kontakt.

Simboli pa kontakt

Hap llogarinë tënde
Më përshtatet karta debiti pa kontakt

Bashkohu me pagesat e tua

Kartat Suits Me integrohen me Google Pay, PayPal, Klarna, Amazon Pay, ClearPay dhe AllPay.

Apple Pay vjen së shpejti

Hap llogarinë tënde
Pagesat e bashkuara

Ne jemi të sigurt dhe të sigurt

Siguria e llogarisë suaj, paratë dhe të dhënat personale janë përparësia jonë më e lartë.

Me teknologjinë e përparuar ne sigurojmë që identiteti, fondet dhe informacionet tuaja personale të ruhen në çdo kohë.

Hap llogarinë tënde
Ngrije dhe ngrije llogarinë tënde

Pagesa dhe transferta të shpejta

Merrni dhe dërgoni para në Mbretërinë e Bashkuar dhe dërgoni para jashtë vendit lehtësisht. Me paratë që janë në dispozicion brenda disa orësh pas transferimit.

Ka shumë mënyra për të shtuar fonde në kartën tuaj dhe për të hyrë në paratë tuaja. Dërgojini pagat ose përfitimet tuaja direkt në llogarinë tuaj, dërgoni një pagesë më të shpejtë ose para në dorë në çdo zyrë postare ose dyqan PayPoint. Ju mund të përdorni kartën tuaj online, në dyqan dhe në çdo makinë ATM në nivel global. Ju mund të paguani debite direkte dhe të vendosni porosi të qëndrueshme nga llogaria juaj.

Hap llogarinë tënde
Pagesa dhe transferta të shpejta

Kthim i pakufizuar parash

Kurseni para kur përdorni kartën tuaj Suits Me në dyqanet tona partnere të shitjes me pakicë ose kur bëni pazar online. Ju do të merrni cashback përsëri në llogarinë tuaj Suits Me.

Disa nga partnerët tanë të parave përfshijnë Argos, Asda, B&Q, Goldsmiths, Halfords, Footlocker, New Look, Sainsbury dhe më shumë.

Hap llogarinë tënde
Kthim i pakufizuar parash

Zbritje me markat më të mira

Suits Me kanë bërë partneritet me mijëra marka kryesore për t'ju sjellë zbritjet dhe ofertat më të mira në treg.

Hap llogarinë tënde
Zbritje me markat më të mira

Referojuni një miku

Referojuni miqve tuaj që të aplikojnë dhe të përdorin kartën e tyre Suits Me, dhe të fitojnë £25 për mik! Ftoni sa më shumë miq që të doni (nuk ka kufi!) dhe filloni të fitoni para me Suits Me!

Hap llogarinë tënde
Referojuni një miku

Karakteristika mahnitëse dhe përfitime me çdo llogari

Ikona e pagesave dhe transfertave

Pagesat dhe transfertat

Merrni dhe dërgoni para në Mbretërinë e Bashkuar dhe dërgoni para jashtë vendit lehtësisht. Kini pagat ose përfitimet e dërguara direkt në llogarinë tuaj, dërgoni një pagesë më të shpejtë ose cash top up në çdo dyqan PayPoint.

Cashback si standard

Cashback si standard

Kurseni para kur përdorni kartën tuaj Suits Me në dyqanet tona partnere të shitjes me pakicë ose kur bëni pazar online. Ju do të merrni cashback përsëri në llogarinë tuaj Suits Me.

Zbritje me markat më të mira

Zbritje me markat më të mira

Hyni në zbritjet tona ekskluzive të klientëve me markat më të mira. Ne kemi partnerë të ndryshëm çdo javë për ju që të shijoni shumë para jashtë marrëveshjeve.

Ikona 24/7access

24/7access

Akses i menjëhershëm në llogarinë tuaj kudo, kurdo që të jetë me App Suits Me.

Referojuni një miku

Referojuni një miku

Referoju miqve të tu që të aplikojnë dhe të përdorin kartën e tyre Suits Me, dhe të fitojnë £ 25 për mik! Nuk ka kufi për numrin e miqve që i referohesh.

Ikona e mbajtësve të llogarive

Mbajtësit e llogarive

Bashkohuni në konkurset tona ekskluzive të mbajtësit të llogarive çdo muaj për shansin për të fituar çmime në para, zbritje të mahnitshme dhe shumë më tepër.

Është e thjeshtë të hapësh një llogari Suits Me

Suits Me Open account hapi 1

1. Zgjidh një llogari

Merrni dhe dërgoni para në Mbretërinë e Bashkuar dhe dërgoni para jashtë vendit lehtësisht. Kini pagat ose përfitimet e dërguara direkt në llogarinë tuaj, dërgoni një pagesë më të shpejtë ose cash top up në çdo dyqan PayPoint.

Hapi i llogarisë shkarko aplikacionin tonë

2. Shkarko aplikacionin tonë

Kurseni para kur përdorni kartën tuaj Suits Me në dyqanet tona partnere të shitjes me pakicë ose kur bëni pazar online. Ju do të merrni cashback përsëri në llogarinë tuaj Suits Me.

Suits Me Open account hapi 3

3. Përdor kostumet e mia çdo ditë

Hyni në zbritjet tona ekskluzive të klientëve me markat më të mira. Ne kemi partnerë të ndryshëm çdo javë për ju që të shijoni shumë para jashtë marrëveshjeve.

Ju mund të na keni parë në

Logo BBC

BBC

Logo Dave

Dave

Logo Yahoo

Yahoo! Finance

Logo-sky-atlantic

Atlantiku i qiellit

Logoja e Standardit të Mbrëmjes

Standardi i mbrëmjes

Daily Mail Logo

Daily Mail

Logo e pasqyrës

Pasqyrë

Hapni llogarinë tuaj në disa minuta

Apliko për një llogari tani pa çeqe krediti!