Ke nevojë për një kartë debiti?

Suits Me ju jep më shumë zgjedhje me kartën tuaj të debitit: bëni pagesa kur, ku dhe si dëshironi.

Ne besojmë se të gjithë duhet të kenë qasje në një kartë debiti. Kartat e debitit ju lejojnë të bëni pagesa online dhe në dyqan.
Kjo është arsyeja pse më përshtatet mua:

✅ Siguroni një kartë debiti falas dhe llogari personale pa kontrolle krediti
✅ Aktivizoni pagesat globale kur përdorni kartën tuaj
✅ Sigurohu që paratë e tua të ruhen
✅ Ofroni shpërblime me para në dorë kur përdorni kartën tuaj të debitit

Aplikoni për një kartë debiti online
Më përshtatet llogaria personale online
Më përshtatet llogaria personale online

Suits Me ju jep më shumë zgjedhje me kartën tuaj të debitit: bëni pagesa kur, ku dhe si dëshironi.

Ne besojmë se të gjithë duhet të kenë qasje në një kartë debiti. Kartat e debitit ju lejojnë të bëni pagesa online dhe në dyqan.
Kjo është arsyeja pse më përshtatet mua:

✅ Siguroni një kartë debiti falas dhe llogari personale pa kontrolle krediti
✅ Aktivizoni pagesat globale kur përdorni kartën tuaj
✅ Sigurohu që paratë e tua të ruhen
✅ Ofroni shpërblime me para në dorë kur përdorni kartën tuaj të debitit

Aplikoni për një kartë debiti online

Si të hapni llogarinë tuaj

Shtyp butonin

1. Shtyp butonin

Plotësoni formularin

2. Plotësoni formularin

Shkarko aplikacionin

3. Shkarko aplikacionin

Apliko online sot për një
Më përshtatet karta e debitit për vetëm 3 minuta.
Është kaq e lehtë.

Ju do të merrni kartën tuaj të debitit Mastercard® falas brenda disa ditëve, dërguar nëpërmjet postës së klasit të parë me Royal Mail.

Pranuesi
Nëse jeni mbi 18 vjeç dhe jetoni në Mbretërinë e Bashkuar, mund të aplikoni për një llogari Suits Me*.
*Subjekt i kërkesave rregullatore të AML.

Zgjidh llogarinë e duhur për ty

Më përshtatet karta thelbësore

Thelbësore
Më e mira për përdorim të rastit
Paguaj si të shkosh /muaj
  • E domosdoshme është pagesa jonë ndërsa shkon me kartë. Një llogari e çastit për t'ju dhënë fleksibilitet dhe kontroll kur keni nevojë për një llogari të veçantë. Klientët tanë që kanë nevojë për një llogari për t'u përdorur herë pas here dhe jo si llogari kryesore zgjedhin Essential. Edhe pse nuk ka asnjë tarifë mujore të caktuar, tarifat individuale janë më të larta se llojet e tjera të llogarisë. Kostot e përgjithshme mujore mund të jenë më të larta se llojet e tjera të llogarive tona nëse përdoren si llogari kryesore ose vëllime të larta pagesash.

Më përshtatet premium kartë

Premium
Më e mira për përdorim bazë
£4.97 /muaj
  • Llogaria jonë Premium është e mbushur me shtesa. Kjo llogari do t'ju lejojë të bëni gjithçka që ju duhet për të menaxhuar paratë tuaja, ndërsa do t'ju japë cashback dhe zbritje. Klientët që kanë nevojë për një llogari bazë dhe funksionale për pagat dhe përfitimet ose kanë pagesa të shumta në llogarinë e tyre zgjedhin Premium.

Më përshtatet Premium Card Plus

Premium Plus
Më i miri për llogarinë kryesore
£9.97 /muaj
  • Llogaria jonë Premium Plus është e ngarkuar me vlerë plus ju merrni shërbimin tonë VIP queue jump. Kjo llogari është e preferuar me klientët tanë me paketën e saj përfshirëse. Llogaria Premium Plus është normalisht opsioni më i lirë për ata që duan një zëvendësim plotësisht funksional të llogarisë bankare pasi përdorimi mesatar është i përfshirë.

Pse të zgjedhësh Suits Me?

Ne nuk kërkojmë 3 muaj prova të verifikuara të adresës*, ne nuk kryejmë kontrolle krediti dhe nuk kërkojmë depozita minimale për të zhbllokuar shpërblimet. Nuk ka overdrafts apo tarifa të palejuara, kështu që ju mund të menaxhoni më mirë paratë tuaja.

Shërbimi ynë ndaj klientit është fitues i çmimit. Ne nuk përdorim chatbots, ne flasim gjuhën tuaj dhe ne përdorim njerëz të vërtetë që kuptojnë nevojat tuaja. Ne ju ndihmojmë të zgjidhni llogarinë që ju përshtatet më së miri.

Nëse rrethanat tuaja ndryshojnë, ne nuk do të ngarkojmë për të mbyllur llogarinë tuaj.

*Subjekt i kërkesave rregullatore të AML.

Hap llogarinë tënde
Llogaria e hapjes së zonjave

Bashkohu me mijëra njerëz që ndryshojnë jetën e tyre

Logo e pilotit të besimit
Logo e njerëzve të parave të mençura
Logoja e aplikacionit Apple
Logoja e aplikativit Google Play

Historia e Neshës

Historia e Edit

Historia e Pjetrit

Çmime

British Bank AwardsBest Current Account Provider 2022 Finalist

British Bank Awards
Finalisti më i mirë i llogarisë rrjedhëse 2022

SME News Shërbimi bankar më inovativ 2023

SME News
Shërbimi bankar më inovativ 2023

British Bank AwardsBest Newcomer 2020 Highly Praiseed

British Bank Awards
I sapoardhuri më i mirë 2020 lavdërohet shumë

Siç shihet në

Logo e BBC

BBC

Dave Logo

Dave

Logo e yahoo finance

Yahoo Finance

Logo e Sky Atlantic

Atlantiku i qiellit

Logoja e Standardit të Mbrëmjes

Standardi i mbrëmjes

Daily Mail Logo

Daily Mail

Logo e pasqyrës

Pasqyrë

Hyrje e menjëhershme në paratë tuaja

Karta juaj e debitit ju lejon të shpenzoni ose të tërhiqni paratë tuaja në mënyrë të sigurt dhe të sigurt, kudo që ndodheni në botë.

Pagesa me kartë debiti pa kontakt

Tërheqje pa stres

Karta juaj e debitit mund të përdoret në çdo ATM ose pikë parash që pranon Mastercard®.

Tërheqjet e ATM-së

Ju mund të shkoni pa kontakt

Me kartat tona të debitit, nuk ka nevojë të hyni në PIN-in tuaj. Thjesht shtypni kartën tuaj të debitit në lexuesin e kartës për transaksione deri në £ 100 dhe prisni që transaksioni të miratohet. Në këtë mënyrë, nuk ka nevojë të mbash para në dorë.

Kartë debiti pa kontakt

Bëj pazar derisa të biesh.

Pavarësisht nëse jeni drejtuar për në rrugën e lartë, duke bërë pazar online apo nëpërmjet telefonit, ju mund të përdorni kartën tuaj të debitit online si metodën tuaj të pagesës.

Si të paguani online duke përdorur kartën tuaj

Ngrije dhe ngrije, kudo, kurdo

Humbe kartën e debitit, por mendon se mund ta gjesh? Mbani llogarinë dhe paratë tuaja të sigurta duke ngrirë kartën tuaj në app ose nëpërmjet llogarisë tuaj online. E gjete? Shkëlqyeshëm! Zgjidh me anë të aplikacionit ose portalit online.

Ngrije kartën e llogarisë bankare

Merr para në dorë me blerjet e tua

Kurseni para kur përdorni kartën tuaj Suits Me® në dyqanet tona partnere të shitjes me pakicë ose kur bëni pazar online. Ju do të merrni cashback përsëri në llogarinë tuaj Suits Me®.

Disa nga partnerët tanë të parave përfshijnë Argos, Asda, B&Q, Goldsmiths, Halfords, Footlocker, New Look, Sainsbury dhe më shumë.

Shfaq partnerët me para në dorë
Kafe me miqtë

Bashkohu me të gjitha pagesat me kartën tënde të debitit

Nëse dëshironi një mënyrë të shpejtë dhe të lehtë për të përfunduar blerjet online, ju mund të lidhni kartën tuaj me platformën tuaj të pagesës së zgjedhjes:

PayPal logo
Klarna
Google Pay
Amazon Pay
ClearPay
Apple Pay

Karta e debitit të udhëtimit

Në dispozicion për t'u përdorur kudo dhe në çdo kohë, karta juaj e debitit Suits Me është e sigurt, e ri-ngarkuar dhe multi-monedhë.

Ju mund të përdorni kartën tuaj të debitit ndërkombëtarisht, për transaksionet e pikës së shitjes kudo që shihni logon Mastercard ®. Nëpërmjet partnerit tonë në aplikacionin Suits Me®, ju mund të krijoni një llogari të veçantë për të transferuar para tek miqtë dhe familja në të gjithë botën gjithashtu.

Partneri ynë i preferuar, Remitly, do t'ju ndihmojë me transferime të tjera ndërkombëtare dhe do të sigurohet që të merrni normën më të mirë.

Karta e debitit të udhëtimit

Hap llogarinë tënde sot

Aplikoni për një llogari personale sot dhe merrni kartën tuaj të debitit Mastercard® në 3-5 ditë pune – pa kontroll krediti!

FAQ