Llogaria jonë premium është një zgjedhje e shkëlqyer për ju.

Nëse keni nevojë për një llogari të lehtë për t'u hapur, të lehtë për t'u përdorur për pagat apo përfitimet tuaja, Premium është një zgjedhje e shkëlqyer.

✅ Asnjë provë e verifikuar e adresës
✅ Nuk nevojitet letërnjoftimi i fotografisë*
✅ Nuk ka kontrolle krediti
✅ Hapni llogarinë tuaj për disa minuta

*subjekt i AML-së dhe kërkesave rregullatore

Hap një llogari Premium
Karta Premium më përshtatet
Karta Premium më përshtatet

Nëse keni nevojë për një llogari të lehtë për t'u hapur, të lehtë për t'u përdorur për pagat apo përfitimet tuaja, Premium është një zgjedhje e shkëlqyer.

✅ Asnjë provë e verifikuar e adresës
✅ Nuk nevojitet letërnjoftimi i fotografisë*
✅ Nuk ka kontrolle krediti
✅ Hapni llogarinë tuaj për disa minuta

*subjekt i AML-së dhe kërkesave rregullatore

Hap një llogari Premium

Pse klientët zgjedhin llogarinë tonë Premium?

Klientët tanë Premium duan një llogari të shpejtë dhe pa probleme që u jep atyre zgjedhje dhe kontroll. Hapur për 3 minuta, pa kontrolle krediti dhe pa depozita minimale, ne i bëjmë llogaritë tona të arritshme për të gjithë. Nëse fytyra juaj nuk përshtatet me bankat për shkak të kredisë së keqe ose jo shumës së mjaftueshme të depozitave, ju jeni në vendin e duhur.

Ju mund të keni një menaxher virtual të llogarisë ballë për ballë, të shijoni zbritjet dhe shpërblimet dhe të fitoni çmime mujore. Një llogari Suits Me do t'ju përshtatet.

A është Premium e drejtë për ju?

Llogaria jonë Premium funksionon për të gjithë, pavarësisht nga situata juaj.

Shikoni pse disa nga klientët tanë kaluan në një llogari Suits Me Premium.

Brooke - Refuzuar nga High Street Bank

Brooke

Refuzuar nga High Street Bank

Bruna - E lënë poshtë nga banka e saj

Bruna

E lënë poshtë nga banka e saj

Guko - Kishte borxhe dhe nuk mund të hapte një llogari bankare kryesore

Guko

Kishte borxhe dhe nuk mund të hapte një llogari bankare kryesore


Llogari premium

Më e mira për përdorim bazë

Karta jonë e përditshme është e mbushur me ekstra. Kjo llogari do t'ju lejojë të bëni gjithçka që ju duhet për të menaxhuar paratë tuaja, ndërsa do t'ju japë cashback dhe zbritje. Klientët që kanë nevojë për një llogari kryesore bazë dhe funksionale për pagat dhe përfitimet zgjedhin Premium.

Llogaria Premium

Pagesa

Premium

Më përshtatet mua për të më përshtatur pagesat FALAS
Transferimet lokale në FALAS
Transferimet lokale jashtë £1.09
Debitet direkte (të menaxhuara) 60p
Rende në këmbë 60p

Kartat

Kartë debiti pa kontakt FALAS
Dorëzimi i kartës FALAS
Shpenzimet e kartave në monedhë të huaj £1.97 + 2.57%
PayPal integrimi
Google Pay
Apple Pay Vij së shpejti

Para në dorë

Tërheqjet e ATM(UK) £1.25
Tërheqjet e ATM-ve (Evropë) £1.25 + 2.35%
Tërheqjet e ATM-ve (ndërkombëtare) £ 2.50 + 2.57%
Top Ups Cash (Paypoint) £1.29 + 2.6%
Top Ups Cash (Posta) £1.29 + 1%

Ekstra

Kthim në para në shpenzime
Zbritjet e shitësit

Mbështetja e klientit

Kujdesi multi-lingual i klientit
Kërcim në rradhë VIP
Shërbimi virtual ballë për ballë

Karta e përditshme

E mbushur me shtesa, kjo llogari do t'ju lejojë të bëni gjithçka që ju nevojitet për të menaxhuar paratë tuaja. Duke ju kursyer kohë në telefonata për të menaxhuar paratë tuaja ose nevojën për vizita në degë. Llogaritë premium ju japin një fillim të ri, me mbështetje miqësore ndaj klientit kur keni nevojë. Duke të dhënë paqen mendore se je nën kontrollin e parave të tua.

Hap një llogari Premium
Llogaria e kartës premium

Karakteristika mahnitëse dhe përfitime me çdo llogari

Ikona e pagesave dhe transfertave

Pagesat dhe transfertat

Merrni dhe dërgoni para në Mbretërinë e Bashkuar dhe dërgoni para jashtë vendit lehtësisht. Kini pagat ose përfitimet e dërguara direkt në llogarinë tuaj, dërgoni një pagesë më të shpejtë ose cash top up në çdo dyqan PayPoint.

Cashback si ikonë standarde

Cashback si standard

Kurseni para kur përdorni kartën tuaj Suits Me në dyqanet tona partnere të shitjes me pakicë ose kur bëni pazar online. Ju do të merrni cashback përsëri në llogarinë tuaj Suits Me.

Zbritje me ikonën e markave më të mira

Zbritje me markat më të mira

Hyni në zbritjet tona ekskluzive të klientëve me markat më të mira. Ne kemi partnerë të ndryshëm çdo javë për ju që të shijoni shumë para jashtë marrëveshjeve.

Ikona e hyrjes 24/7

Hyrje 24/7

Qasje të menjëhershme në llogarinë tuaj kudo, kurdo, me aplikacionin Suits Me.

Referojuni ikonës së një miku

Referojuni një miku

Referoju miqve të tu që të aplikojnë dhe të përdorin kartën e tyre Suits Me, dhe të fitojnë £ 25 për mik! Nuk ka kufi për numrin e miqve që i referohesh.

Ikona e konkurseve të mbajtësit të llogarisë

Konkurset e mbajtësit të llogarisë

Bashkohuni në konkurset tona ekskluzive të mbajtësit të llogarive çdo muaj për shansin për të fituar çmime në para, zbritje të mahnitshme dhe shumë më tepër.

Çfarë thonë klientët tanë?

Suits Me është një alternativë e shkëlqyer për ata që kanë një pikë krediti të dëmtuar. Vetëm shikoni mijëra mbajtësit e llogarive të lumtura në Trustpilot.

Suits Me klient

"Pasi kam pasur kaq shumë probleme me llogaritë, Suits Me ka lejuar me dashamirësi të hap një llogari dhe më ka hequr kaq shumë stres nga shpatullat. Pra, nëse keni probleme me hapjen e një llogarie bankare, mos hezitoni të provoni të hapni një të tillë me Suits Me! Ata vërtet e bënë jetën shumë më të lehtë!"
Suits Me klient

"E pra, çdo gjë në lidhje me ta ka qenë e mrekullueshme nga fillimi në fund. Më duket e thjeshtë dhe e lehtë të hap llogarinë dhe të marr kartën time të debitit... Kur arrita të kisha një problem, kisha një mbështetje të mrekullueshme nga departamenti i marrëdhënieve me klientët dhe AJ në veçanti, ai ishte i pabesueshëm."
Suits Me klient

"Zgjedhja mahnitëse e ngjyrës në kartë, gjithashtu shumë e lehtë për t'u lundruar brenda faqes së internetit. Shumë i lumtur 😊 »

Llogaria bankare vs. Llogaria Suits Me

Ne sigurojmë karakteristikat që ju nevojiten për të menaxhuar paratë tuaja, pa asnjë trazim.

Veçoria e llogarisë

Më shkon për shtat

High Street Bank

Asnjë kontroll krediti x
Hape online për disa minuta x
Nuk kërkohet letërnjoftimi i fotografisë* x
Nuk kërkohet asnjë provë e verifikuar e adresës x
Shpërblime të pakufizuara për para në dorë x
Asnjë depozitë minimale
Pagesa pa kontakt
Mobile App
Debitet e drejtpërdrejta dhe rregulli i përhershëm
Transferimet në nivel lokal dhe ndërkombëtar
Zbritje në markat më të mira
Shërbimi virtual i klientit
Shërbimi shumëgjuhësh ndaj klientit

Pagesa mujore e llogarisë Premium prej 4,97 paundësh kushton më pak se një filxhan kafe.

*Kostot e tjera të transaksionit mund të aplikohen

Si të hapni llogarinë tuaj

Shtyp butonin

1. Shtyp butonin

Plotësoni formularin

2. Plotësoni formularin

Shkarko aplikacionin

3. Shkarko aplikacionin

Çmimet më përshtaten

Finalisti i British Bank Awards 2024

British Bank Awards 2024 FINALIST Best Current Account Provider

SME News Business Elite Awards 2023 FITUES Shërbimi bankar më novator

SME News Business Elite Awards 2023 FITUES Shërbimi bankar më novator

British Bank Awards 2022 FINALIST Best Current Account Provider

British Bank Awards 2022 FINALIST Best Current Account Provider

Hap llogarinë tënde sot

Aplikoni për një llogari personale sot – pa kontroll krediti – dhe merrni kartën tuaj të debitit Mastercard® në 3-5 ditë pune!

FAQ