Llogaria jonë Premium Plus është një zgjedhje e shkëlqyer për ju.

Nëse keni nevojë për një llogari kryesore pa probleme me shpërblime dhe shërbim VIP, kjo është llogaria për ju.

✅ Asnjë provë e verifikuar e adresës
✅ Nuk nevojitet letërnjoftimi i fotografisë*
✅ Nuk ka kontrolle krediti
✅ Hapni llogarinë tuaj për disa minuta

*subjekt i AML-së dhe kërkesave rregullatore

Hap një llogari Premium Plus
Faqja e llogarisë së kartës Premium Plus
Faqja e llogarisë së kartës Premium Plus

Nëse keni nevojë për një llogari kryesore pa probleme me shpërblime dhe shërbim VIP, kjo është llogaria për ju.

✅ Asnjë provë e verifikuar e adresës
✅ Nuk nevojitet letërnjoftimi i fotografisë*
✅ Nuk ka kontrolle krediti
✅ Hapni llogarinë tuaj për disa minuta

*subjekt i AML-së dhe kërkesave rregullatore

Hap një llogari Premium Plus

Pse klientët zgjedhin llogarinë tonë Premium Plus?

Klientët tanë Premium Plus vlerësojnë shpejtësinë, lehtësinë dhe sigurinë, me një garanci se paratë e tyre do të shkojnë më tej. 

Të hapur për 3 minuta, pa kontrolle krediti dhe pa depozita minimale, ne i trajtojmë klientët tanë si VIP.  Nëse jeni lodhur duke u refuzuar nga bankat ose thjesht dëshironi më mirë, jeni në vendin e duhur. Me menaxherin tuaj të dedikuar të llogarisë së klientit, duke punuar shumë për t'ju gjetur zbritjet më të mira dhe më shumë cashback, ne do të sigurohemi që ju të merrni më shumë vlerë nga llogaria juaj.

Ju mund të keni një menaxher virtual të llogarisë ballë për ballë, të shijoni zbritjet dhe shpërblimet dhe të fitoni çmime mujore. Një llogari Suits Me do t'ju përshtatet.

A është Premium Plus i duhuri për ju?

Llogaria jonë Premium Plus funksionon për të gjithë, pavarësisht nga situata juaj.

Shikoni pse disa nga klientët tanë kaluan në një llogari Suits Me Premium Plus.

Muhamedi - i refuzuar nga bankat e rrugës së lartë

Mohammed

Refuzuar nga High Street Banks

Cassandra - Kishte nevojë për një llogari për pagat

Cassandra

Kishte nevojë për një llogari për pagat

Shauna - Luftoi me një llogari bankare

Shauna

U mundua me një llogari bankare


Llogaria Premium Plus

Më i miri për llogarinë kryesore

Llogaria jonë Premium Plus është e ngarkuar me vlerë, plus ju merrni shërbimin tonë VIP Queue Jump. Kjo llogari është e preferuar për klientët tanë për shkak të paketës së saj përfshirëse. Një llogari e madhe për ata që duan një alternativë ndaj një llogarie bankare të rrugës së lartë.

Llogaria Premium Plus

Pagesa

Premium Plus

Më përshtatet mua për të më përshtatur pagesat FALAS
Transferimet lokale në FALAS
Transferimet lokale jashtë 99p
Debitet direkte (të menaxhuara) 50p
Rende në këmbë FALAS

Kartat

Kartë debiti pa kontakt FALAS
Dorëzimi i kartës FALAS
Shpenzimet e kartave në monedhë të huaj £1.97 + 2.57%
PayPal integrimi
Google Pay
Apple Pay Vij së shpejti

Para në dorë

Tërheqjet e ATM(UK) 4 FALAS*
Tërheqjet e ATM-ve (Evropë) £1.25 + 2.35%
Tërheqjet e ATM-ve (ndërkombëtare) £ 2.50 + 2.57%
Top Ups Cash (Paypoint) £1.97 + 2.57%
Top Ups Cash (Posta) £0.80 + 1%

Ekstra

Kthim në para në shpenzime
Zbritjet e shitësit

Mbështetja e klientit

Kujdesi multi-lingual i klientit
Kërcim në rradhë VIP
Shërbimi virtual ballë për ballë

Karta më e mirë e vlerës

E mbushur me shtesa, kjo llogari do t'ju lejojë të bëni gjithçka që ju nevojitet për të menaxhuar paratë tuaja. Duke ju kursyer kohë në telefonata për të menaxhuar paratë tuaja ose nevojën për vizita në degë. Llogaritë Premium Plus ju japin një fillim të ri, me mbështetje miqësore ndaj klientit kur keni nevojë. Duke të dhënë paqen mendore se je nën kontrollin e parave të tua.

Hap një llogari Premium Plus
Llogaria bankare e kartës Premium Plus

Karakteristika mahnitëse dhe përfitime me çdo llogari

Ikona e pagesave dhe transfertave

Pagesat dhe transfertat

Merrni dhe dërgoni para në Mbretërinë e Bashkuar dhe dërgoni para jashtë vendit lehtësisht. Kini pagat ose përfitimet e dërguara direkt në llogarinë tuaj, dërgoni një pagesë më të shpejtë ose cash top up në çdo dyqan PayPoint.

Cashback si ikonë standarde

Cashback si standard

Kurseni para kur përdorni kartën tuaj Suits Me në dyqanet tona partnere të shitjes me pakicë ose kur bëni pazar online. Ju do të merrni cashback përsëri në llogarinë tuaj Suits Me.

Zbritje me ikonën e markave më të mira

Zbritje me markat më të mira

Hyni në zbritjet tona ekskluzive të klientëve me markat më të mira. Ne kemi partnerë të ndryshëm çdo javë për ju që të shijoni shumë para jashtë marrëveshjeve.

Ikona e hyrjes 24/7

Hyrje 24/7

Qasje të menjëhershme në llogarinë tuaj kudo, kurdo, me aplikacionin Suits Me.

Referojuni ikonës së një miku

Referojuni një miku

Referoju miqve të tu që të aplikojnë dhe të përdorin kartën e tyre Suits Me, dhe të fitojnë £ 25 për mik! Nuk ka kufi për numrin e miqve që i referohesh.

Ikona e konkurseve të mbajtësit të llogarisë

Konkurset e mbajtësit të llogarisë

Bashkohuni në konkurset tona ekskluzive të mbajtësit të llogarive çdo muaj për shansin për të fituar çmime në para, zbritje të mahnitshme dhe shumë më tepër.

Çfarë thonë klientët tanë?

Suits Me është një alternativë e shkëlqyer për ata që kanë një pikë krediti të dëmtuar. Vetëm shikoni mijëra mbajtësit e llogarive të lumtura në Trustpilot.

Suits Me klient

"Me të vërtetë e lehtë për t'u bashkuar, pa çështje të mëdha, është ajo që thotë në kallaj, shkëlqyeshëm. Erdhi për pesë ditë."
Suits Me klient

"Kam një shënues mashtrimi të vendosur padrejtësisht kundër emrit tim dhe nuk isha në gjendje të merrja një llogari bankare për më shumë se 12 muaj, Suits Me më pranoi menjëherë. Shërbim i shkëlqyer."
Suits Me klient

"Faleminderit Feezaan. Për thirrjen tuaj, sqarime mbi opsionet në llogarinë time Premium Plus dhe nxitjet e kthimit të parave në përdorimin e sistemit të shpërblimeve."

Llogaria bankare vs. Llogaria Suits Me

Ne sigurojmë karakteristikat që ju nevojiten për të menaxhuar paratë tuaja, pa asnjë trazim.

Veçoria e llogarisë

Më shkon për shtat

High Street Bank

Asnjë kontroll krediti x
Hape online për disa minuta x
Nuk kërkohet letërnjoftimi i fotografisë* x
Nuk kërkohet asnjë provë e verifikuar e adresës x
Shpërblime të pakufizuara për para në dorë x
Asnjë depozitë minimale
Pagesa pa kontakt
Mobile App
Debitet e drejtpërdrejta dhe rregulli i përhershëm
Transferimet në nivel lokal dhe ndërkombëtar
Zbritje në markat më të mira
Shërbimi virtual i klientit
Shërbimi shumëgjuhësh ndaj klientit

Pagesa mujore e llogarisë Premium Plus prej 9,97 paundësh kushton më pak se një muaj nga Netflix

*Kostot e tjera të transaksionit mund të aplikohen

Ikona e Netflix

Si të hapni llogarinë tuaj

Shtyp butonin

1. Shtyp butonin

Plotësoni formularin

2. Plotësoni formularin

Shkarko aplikacionin

3. Shkarko aplikacionin

Çmimet më përshtaten

Finalisti i British Bank Awards 2024

British Bank Awards 2024 FINALIST Best Current Account Provider

SME News Business Elite Awards 2023 FITUES Shërbimi bankar më novator

SME News Business Elite Awards 2023 FITUES Shërbimi bankar më novator

British Bank Awards 2022 FINALIST Best Current Account Provider

British Bank Awards 2022 FINALIST Best Current Account Provider

Hap llogarinë tënde sot

Aplikoni për një llogari personale sot – pa kontroll krediti – dhe merrni kartën tuaj të debitit Mastercard® në 3-5 ditë pune!

FAQ