Nuk ka llogari bankare të kontrollit të kreditit.

Bashkohuni me mijëra njerëz që dëshironin një alternativë pa probleme ndaj një llogarie bankare dhe të gjitha veçoritë për të menaxhuar paratë tuaja.

✅ Hapeni për 3 minuta
✅ Nuk ka kontrolle krediti
✅ Pagesa më të shpejta, para në dorë, debite të drejtpërdrejta dhe më shumë
✅ Falas ditën tjetër dorëzimi pa kontakt kartë debiti

Çfarëdo që të jesh situatë, ne të kemi ty.

Hap llogarinë tënde sot
Më përshtatet kartat dhe aplikativi
Më përshtatet kartat dhe aplikativi

Bashkohuni me mijëra njerëz që dëshironin një alternativë pa probleme ndaj një llogarie bankare dhe të gjitha veçoritë për të menaxhuar paratë tuaja.

✅ Hapeni për 3 minuta
✅ Nuk ka kontrolle krediti
✅ Pagesa më të shpejta, para në dorë, debite të drejtpërdrejta dhe më shumë
✅ Falas ditën tjetër dorëzimi pa kontakt kartë debiti

Çfarëdo që të jesh situatë, ne të kemi ty.

Hap llogarinë tënde sot

Ne e dimë se si një pikë e keqe krediti mund t'ju ndalojë të hapni një llogari bankare

Kjo është arsyeja pse Suits Me ka projektuar një llogari që plotëson nevojat tuaja.

Ne nuk jemi një bankë, dhe ne nuk ofrojmë kredi, kështu që ne nuk kemi nevojë të kryejmë kontrolle krediti kur ju hapni llogarinë tuaj. Ne gjithashtu ofrojmë lloje të ndryshme llogarie për ju për të zgjedhur.

Hap llogarinë tënde sot

Asnjë çek krediti llogaritë bankare janë të nevojshme nga klientët tanë me kredi të keqe*

*Suits Me nuk janë një bankë dhe ofrojnë një alternativë për një llogari bankare.

Suits Me klient

"Kam pasur probleme me kredinë dhe më kanë refuzuar bankat edhe për një llogari bazë që më ka lënë pa asnjë mënyrë për të marrë paga. Kostumet më ofruan një zgjidhje dhe llogaria ime tani është e hapur. Shumë e lehtë për t'u aplikuar dhe karta u dërgua brenda 24 orëve nga aplikimi i parë. Shkoi me llogarinë e nivelit më të lartë për apps £ 10/muaj si unë mendoj se është vlera më e mirë në qoftë se ju jeni duke shkuar për të përdorur atë rregullisht. Alternativë e shkëlqyer për një bankë të rrugës së lartë."
Suits Me klient

"Kredia e tmerrshme dhe e falimentuar nuk mund të merrnin një llogari askund! Pranuar shpejt dhe edhe pse bëra një gabim në aplikim, Suits Me trajtuar atë në kohë të mirë dhe unë jam tani një mbajtëse llogarie përsëri! Kredi e keqe etj provoni Suits Me!!"
Suits Me klient

"Jam shumë i lumtur që kam gjetur Suits Me ndërsa kërkoj një llogari bankare që ofron llogari për njerëz si unë pa histori krediti pasi sapo jam kthyer në Mbretërinë e Bashkuar pas vitesh dhe nuk kisha histori krediti. Të gjitha bankat e tjera kërkojnë disa histori dhe është shumë e vështirë për njerëzit e sapo shpërngulur në vend."

Mos e merr fjalën për këtë!

Suits Me është një alternativë e shkëlqyer për ata që kanë një pikë krediti të dëmtuar. Vetëm shikoni mijëra mbajtësit e llogarive të lumtura në Trustpilot.

Ne jemi më të mirë se një llogari bankare

Kostumet e mia janë të interesuara për tani. Ne nuk jemi të interesuar në historinë e kaluar të kreditit, kështu që mos kryeni kontrolle krediti. As nuk kërkojmë depozita minimale. Ne shpërblejmë klientët tanë si standard.

Ne nuk ofrojmë overdrafts apo nuk shtojmë tarifa të paautorizuara kështu që nuk ka asnjë rrezik për borxhe të mëtejshme. Klientët tanë kanë përmirësuar vlerësimin e tyre të kreditit pasi llogaritë tona i ndihmojnë ata të buxhetojnë dhe menaxhojnë paratë e tyre. 

Nëse ju kanë lënë poshtë bankat, është koha për të provuar Suits Me. Lehtë për t'u aplikuar, e lehtë për t'u përdorur dhe kaq shumë shtesa.

Bashkohu me mijëra njerëz që ndryshojnë jetën e tyre

Logo e pilotit të besimit
Logo e njerëzve të parave të mençura
Logoja e aplikacionit Apple
Logoja e aplikativit Google Play

Historia e Markut

Historia e Aamirit

Çmime

British Bank AwardsBest Current Account Provider 2022 Finalist

British Bank Awards
Finalisti më i mirë i llogarisë rrjedhëse 2022

SME News Shërbimi bankar më inovativ 2023

SME News
Shërbimi bankar më inovativ 2023

British Bank AwardsBest Newcomer 2020 Highly Praiseed

British Bank Awards
I sapoardhuri më i mirë 2020 lavdërohet shumë

Siç shihet në

Logo e BBC

BBC

Dave Logo

Dave

Logo e yahoo finance

Yahoo Finance

Logo e Sky Atlantic

Atlantiku i qiellit

Logoja e Standardit të Mbrëmjes

Standardi i mbrëmjes

Daily Mail Logo

Daily Mail

Logo e pasqyrës

Pasqyrë

Zgjidh llogarinë e duhur për ty

Më përshtatet karta thelbësore

Thelbësore
Më e mira për përdorim të rastit
Paguaj si të shkosh /muaj
  • E domosdoshme është pagesa jonë ndërsa shkon me kartë. Një llogari e çastit për t'ju dhënë fleksibilitet dhe kontroll kur keni nevojë për një llogari të veçantë. Klientët tanë që kanë nevojë për një llogari për t'u përdorur herë pas here dhe jo si llogari kryesore zgjedhin Essential. Edhe pse nuk ka asnjë tarifë mujore të caktuar, tarifat individuale janë më të larta se llojet e tjera të llogarisë. Kostot e përgjithshme mujore mund të jenë më të larta se llojet e tjera të llogarive tona nëse përdoren si llogari kryesore ose vëllime të larta pagesash.

Më përshtatet premium kartë

Premium
Më e mira për përdorim bazë
£4.97 /muaj
  • Llogaria jonë Premium është e mbushur me shtesa. Kjo llogari do t'ju lejojë të bëni gjithçka që ju duhet për të menaxhuar paratë tuaja, ndërsa do t'ju japë cashback dhe zbritje. Klientët që kanë nevojë për një llogari bazë dhe funksionale për pagat dhe përfitimet ose kanë pagesa të shumta në llogarinë e tyre zgjedhin Premium.

Më përshtatet Premium Card Plus

Premium Plus
Më i miri për llogarinë kryesore
£9.97 /muaj
  • Llogaria jonë Premium Plus është e ngarkuar me vlerë plus ju merrni shërbimin tonë VIP queue jump. Kjo llogari është e preferuar me klientët tanë me paketën e saj përfshirëse. Llogaria Premium Plus është normalisht opsioni më i lirë për ata që duan një zëvendësim plotësisht funksional të llogarisë bankare pasi përdorimi mesatar është i përfshirë.

Përfitimet e një llogarie Suits Me

Hyrje e menjëhershme në një llogari në Mbretërinë e Bashkuar

Pa asnjë kontroll krediti, ju mund të hapni një llogari në vetëm 3 minuta.

Hap llogarinë tënde sot
Hyrje e menjëhershme në një llogari në Mbretërinë e Bashkuar

Kartë Debiti pa kontakt

Zgjidhni llojin tuaj të llogarisë Suits Me dhe ne do t'ju dërgojmë një kartë debiti falas në postën e klasit të parë. Shumë nga klientët tanë e marrin këtë të nesërmen. Karta juaj pa kontakt ju lejon ta përdorni kudo që të shkoni.
Vetëm kërko simbolin pa kontakt.

Hap llogarinë tënde sot
Kartë Debiti pa kontakt

Pagesat dhe transfertat

Merrni dhe dërgoni para në Mbretërinë e Bashkuar dhe jashtë vendit lehtësisht. Ka shumë mënyra për të shtuar fonde në kartën tuaj dhe për të hyrë në paratë tuaja. Dërgoni pagat ose përfitimet tuaja direkt në llogarinë tuaj, dërgoni një pagesë më të shpejtë ose cash top up në çdo dyqan PayPoint ose Postë.
Ju mund të përdorni kartën tuaj online, në dyqan, në çdo makinë ATM në mbarë botën. Paguani debitet direkte dhe urdhrat e qëndrimit nga llogaria juaj.

Hap llogarinë tënde sot
Pagesat dhe transfertat

Mobile App

Aplikacioni ynë mobil ju lejon të menaxhoni financat tuaja gjatë udhëtimit. Njoftime të menjëhershme për shpenzimet dhe depozitat në llogarinë tuaj.

Hap llogarinë tënde sot
Më shkon për celular

Cashback i pakufizuar si standard

Llogaritë bazë nuk duhet të jenë të pashpërblyera. Ne i trajtojmë të gjithë klientët tanë me shtesa dhe shpërblime premium, madje edhe në llogaritë tona thelbësore.

Kurseni para kur përdorni kartën tuaj Suits Me me partnerët tanë, në dyqan dhe online. Merrni para të pakufizuara në llogarinë tuaj, me partnerë si Argos, ASDA E Sainsbury, b&q, Foot Locker, New Look dhe më shumë.

Hap llogarinë tënde sot
Cashback i pakufizuar si standard

Zbritje me markat më të mira

Hyni në zbritjet tona mahnitëse të klientëve me markën më të lartë kur keni një llogari me Suits Me. Ne theksojmë partnerë të ndryshëm çdo javë që ju të shijoni marrëveshje të mëdha parash.

Disa nga partnerët tanë me zbritje përfshijnë Just Eat, Lebara, FastPass, Lotto Social, Fiit dhe shumë të tjerë.

Hap llogarinë tënde sot
Zbritje me markat më të mira


Informacion i dobishëm