Consilier de asistență clienți - Full sau Part Time

Cu normă întreagă | 22.500 £ pe an + sistem de bonusuri sau 12,13 £ pe oră cu jumătate de normă și + sistem de bonusuri

Avem o oportunitate interesantă disponibilă pentru o persoană entuziastă și entuziastă care să ni se alăture în calitate de consilier în cadrul echipei noastre multilingve de asistență clienți. Veți lucra în cadrul unei companii cu ritm rapid și foarte aglomerate, cu sediul în Knutsford, Cheshire. Fiind o afacere în creștere, aceasta este o șansă interesantă de a lucra într-un mediu înfloritor, sprijinind clienții noștri zi de zi la telefon, prin e-mail și prin chat live. Se oferă instruire completă.

Despre Mi se potriveste

Suits Me este o afacere fintech premiată, etică și de ultimă oră, cu sediul într-un cadru rural din apropiere de Knutsford, Cheshire. Suntem o soluție bancară alternativă premiată în Marea Britanie, cu incluziune financiară și egalitate de șanse care stă în centrul suits me.

În prezent, ne aflăm într-o perioadă de creștere interesantă. Suits Me activează atât în sectorul B2B, cât și în sectorul B2C din Marea Britanie, iar în prezent lucrăm în vederea expansiunii europene și globale.

(B2C) Pentru deținătorii de conturi, oferim o alternativă la conturile bancare tradiționale cu un card de debit Mastercard contactless, o gamă completă de funcții ale contului și recompense cashback pentru consumatori și pentru partenerii noștri de afaceri, un portal sigur și sigur pentru a crea conturi noi pentru lucrătorii lor nebancați rapid și ușor.

(B2B) Suits Me oferă o soluție de plată care oferă UKs doar portal specializat pentru clienți care permite recrutorilor, angajatorilor și sindicatelor să deschidă conturi pentru angajații, candidații și membrii lor în câteva minute!

Oferirea unei soluții sigure și sigure pentru salarizarea afacerilor, permițând companiilor să nu mai plătească în numerar, cec sau în conturile familiei și prietenilor. În schimb, plata printr-o metodă conformă, direct într-un cont personal, ajutând în același timp la protejarea beneficiarilor plății și la ajutor în combaterea și eliminarea sclaviei moderne.

Atribuții și responsabilități

  • Răspundeți la solicitările prin e-mail prin Zendesk
  • Răspundeți la apelurile telefonice și răspundeți la solicitările telefonice
  • Răspunsul la întrebările de chat live

Competențe și experiență Competențe necesare

  • Excelente abilitati de comunicare (verbala si scrisa)
  • O abordare prietenoasă, răbdătoare și pozitivă față de clienții și munca noastră
  • Experienta anterioara in customer service
  • Computer literat & învață rapid
  • Cunoștințe de Microsoft Excel și Word
  • Atitudine flexibilă, de tip "pot face
  • Cunoștințele de limbi străine ar constitui un avantaj (multilingv)